Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
z_z_l 640.jpg

Facebook Like Box

- Półka ekologiczna w sieciach nieśmiało się tworzy, ale to nie jest jeszcze to. Sieci badają ten teren, próbują z produktami włoskimi, ale z polskimi jeszcze nie. Myślimy o współpracy z polskimi sieciami, ponieważ mieliśmy zły przykład z Carrefourem ...

Zachęcamy do lektury całości:

http://www.portalspozywczy.pl/mieso/wiadomosci/polska-ekologia...

 

W dniu 11. 01. 2017 r. odbyło się w Związku Rzemiosła Polskiego doroczne spotkanie zorganizowane przez Stowarzyszenie Rzeźników i Wędliniarzy RP. Te spotkania mają długą tradycję  i tak jak w swoim wystąpieniu powiedział prezes Janusz Rodziewicz, prawdopodobnie było to 96 spotkanie zorganizowane z okazji nowego roku. Były życzenia, łamanie się opłatkiem, przygrywał zespół ludowy oraz śpiewały piękne nasze polskie dziewczyny. Stowarzyszenie Polska Ekologia przygotowało pyszny poczęstunek i popitek. Piękna tradycja i będziemy ją kultywować, aby nasi następcy mieli dobry przykład, że silna reprezentacja branżowa da sobie zawsze radę na wolnym rynku.

fot1

  fot2

Czytaj więcej...

Prestiżowe wyróżnienie dla naszego członka. Wyroby Zakładu Mięsnego "Jasiołka' z Dukli docenione przez Żółty Przewodnik Gault & Millau.

  gault millau polska2016

 

wyroznienie www

 

życzenie PE

Targi Ekogala w Rzeszowie zakończyły się wielkim sukcesem firm ze Stowarzyszenia Polska Ekologia, tak pod względem wizerunkowym ,jak i handlowym. Firmy z Polskiej Ekologii podpisały porozumienie wykorzystania serwatki koziej z farmy od Maziejuków jako dodatku do różnych produktów ekologicznych z sektora żywnościowego. Fantastyczny był poziom konkursu blogerów , a przygotowane przez nich Tatary mogły zadowolić Jurorów , którym przewodniczyła mistrz- ekspert kulinarny Arleta Żynel , inni członkowie Jury Carlos Gonzales Tejera, prezes Paweł Krajmas i Adam Wałęga mieli trudny "orzech do zgryzienia, ale po burzliwej dyskusji I miejsce przyznali Małgosi Bykowskiej prowadzącej blog "Pyszna Gosia". Czesław Meus razem z Arletą Żynel zrobili ucztę drobnych pyszności z ciasta na bułeczki: były pizzerinki z plasterkami parowki z serem kozim z pieprzem, były bułeczki z frankfurterkami z konfiturami z pigwy, figi, gruszki, żurawiny też serem kozim z pieprzem i przyprawami pikantnymi, była duża pizza z mięskiem wołowym z różnymi dodatkami warzywnymi i powidłem z dyni oczywiście z utartym serem kozim. Odrębny temat to "Czarny Chleb" o którym napiszemy oddzielnie:) Dziękujemy wszystkim firmom z Polskiej Ekologii, opiekunom i uczniom z Zespołu Szkół Gospodarczych z Rzeszowa ora wszystkim którzy pomogli w organizacji oprawy spotkań z naszymi gośćmi z Węgier, Słowacji, Czech i Białorusi !

Źródło: Życie od Kuchni >>>

Polksa Ekologoa n Ekogali

  Konkurs Bycza Uczta

Nasi członkowie

BIOCERT

EKOGWARANCJA

BOŚ

Copyright © 2018 Copyright Polska Ekologia Rights Reserved.