Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
archwiowy.jpg

Facebook Like Box

WYBÓR OFERTY

Stowarzyszenie Polska Ekologia podpisało umowę z organizatorem targów WARSAW FOOD EXPO o partnerstwie. Polska Ekologia ma zamiar zbudować Ekologiczny Sklep Przyszłości. W sklepie znajdą się najlepsze produkty z certyfikatem ekologicznym firm należących do Polskiej Ekologii. Chcemy zaprezentować ofertę polskich produktów ekologicznych, co na pewno będzie dużym zaskoczeniem dla konsumentów i handlowców, że u nas w Polsce mamy taką różnorodność produktów z certyfikatem ekologicznym. W naszym sklepie nie będzie produktów od zagranicznych firm! Polska Ekologia wspiera polskich rolników, przetwórców i producentów ekologicznych! ZAPRASZAMY do PTAK EXPO w Nadarzynie od 24-26.05.2018 r.

W dniu 22.04.2018 zakończyły się w Kielcach targi ECO style, w ostatnim dniu na stoisku polskiej ekologii nie było już warsztatów z uczniami szkół kieleckich. Ale nasi mistrzowie postarali się żeby odwiedzający targi na stoisku Polskiej Ekologii mogli spróbować pysznych potraw przygotowanych przez Wiecha Wróblewskiego, Czesława Meusa oraz Filipa Kalkowskiego ucznia Technikum Gastronomicznego w Krakowie. Filip przygotował Ratatui, a jego potrawa była bardzo chwalona, Robert Meus z Jasiołki smażył kaszankę z cebulką i boczkiem, Wiecho Wróblewski przygotował gulasz pasterski, który był serwowany z czarnym chlebem. Czesław Meus wypiekał regionalne bułki wielkanocne ze Śląska Cieszyńskiego tz "Murzyny" - biała kiełbasa w cieście bułkowym. Odwiedzający targi w Kielcach na długo zapamiętają w pamięci smaki potraw które przez trzy dni były serwowane przez naszych mistrzów.

Targi Kielce

 

Targi Kielce 2018

Targi Kielce

Dnia 20.04.2018 podczas targów ECO Style w Kielcach, odbyły się warsztaty kulinarne. W warsztatach wzięły udział uczennice z Zespołu Szkół Przemysłu Spożywczego w Kielcach. Program warsztatów miał na celu naukę młodzieży przygotowanie Kwaśnicy pasterskiej oraz pierogów z twarogiem kozim i tradycyjnych pierogów ruskich. Warsztaty prowadzili mistrzowie Maciej Rudziks - pierogi oraz Wiecho Wróblewski - kwaśnica. Warsztaty wzbudziły bardzo duże zainteresowanie odwiedzających targi, którzy również mieli okazję degustować smakołyki , które przygotowali uczniowie pod fachowym okiem mistrzów z Polskiej Ekologii. Również bardzo był zaangażowany w przygotowanie pierogów ( lepienie) Filip Kalkowski. Bardzo dziękujemy dyrekcji ZSZPS w Kielcach oraz opiekunom za świetne przygotowanie tak uzdolnionej młodzieży !

warsztaty kulinarne

warsztaty kulinarne 2

 

"Uprzejmie informujemy, ze na stronie stowarzyszenia www.polskaekologia.org umieściliśmy zapytanie ofertowe na wybór wykonawcy na realizację projektu:

pt „POLSKA NIEPODLEGŁA SMAKUJE”

Termin realizacji czerwiec – grudzień 2018

Ofertę należy złożyć osobiście w siedzibie Zamawiającego w Warszawie przy ul. Miodowej 14, lub przesłać pocztą na adres Stowarzyszenie „Polska Ekologia” ul. Miodowa 14, 00-246 Warszawa w terminie do dnia 8 maja,2018 r. do godz. 11.00. Decyduje data i godzina wpływu oferty do Zamawiającego.

Zapraszamy do składania ofert .

Niniejsze zapytanie ofertowe nie stanowi zobowiązania stowarzyszenia „Polska Ekologia” do zawarcia umowy. Wybór oferty zostanie dokonany zgodnie z przedstawionymi kryteriami oceny ofert."

 

Pobierz załącznik PDF >>>

..................................

 

Warszawa,dnia 7.05.2018

Ogłoszenie o zmianie w Zapytaniu ofertowym

 
Data zamieszczenia Zapytania ofertowego: 27.04.2018

 

Pobierz załącznik PDF >>>

 

...

Pierwszy dzień na targach ECO style w Kielcach już za nami! Na stoisku Polskiej Ekologii cały czas coś się działo, Bardzo dobrze wypadły warsztaty kulinarne , które odbyły się w dwóch grupach.
Pierwsza tura warsztatów była prowadzona przez Wiecha Wróblewskiego , gdzie młodzież z Zespółu Szkół ZDZ w Kielcach pod opieką pana Krzysztofa Zamczyka nauczyła się gotowania zupy rybnej .Wyjątkowy smak zupy rybnej zachęcił ponad 150 osób do degustacji. Niestety nie dla wszystkich wystarczyło zupy aby jej skosztować.

PE Targi Kielce

PE Targi Kielce 2018

Czytaj więcej...

Nasi członkowie

BIOCERT

EKOGWARANCJA

BOŚ

Copyright © 2018 Copyright Polska Ekologia Rights Reserved.