Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
malczyk_web.jpg

Facebook Like Box

Stowarzyszenie „Polska Ekologia” ogłasza konkurs kulinarny dla blogerów „EKO BLACK BOX” 2017 który odbędzie się się 9.12.2017r w G2A Arena Centrum Wystawienniczo - Kongresowego Województwa Podkarpackiego podczas Międzynarodowych Targów Produktów i Żywności Wysokiej Jakości „EKOGALA” w Jasionce

Konkurs polegać będzie na przygotowaniu potraw z produktów, które znajdować się będą w tajemniczym czarnym pudełku - tytułowym black box-ie. Tematem przewodnim będzie wołowina, natomiast pozostałe produkty pozostaną tajemnicą do chwili startu uczestników w konkursie.
Do konkursu zakwalifikowani będą blogerzy, którzy do dnia 25.11.2017 r. prześlą zgłoszenie uczestnictwa na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ilość uczestników jest ograniczona, a o uczestnictwie zadecyduje kolejność nadsyłania zgłoszeń. Szczegółowe informacje dostępne w regulaminie konkursu.

 REGULAMIN >>>

ZGŁOSZENIE >>>

Prezes Polskiej Ekologii Paweł Krajmas, Maciej Bartoń- były dyrektor biura Polskiej Ekologii oraz Czesław Meus - Przewodniczący Komisji Rewizyjnej i pełnomocnik zarządu, wezmą udział w X Forum Rynku Spożywczego , które rozpoczyna się 6-7 listopada w Warszawie w Hotelu Sheraton. W związku z tym, ie sektor żywności ekologicznej w naszym kraju zyskuje na dynamice rozwoju, nie może zabraknąć głosu największej w Polsce organizacji zrzeszającej, rolników, producentów, przetwórców wytwarzającej żywność ekologiczną. Polska Ekologia ma w swoich szeregach członków wytwarzających żywność ekologiczną w każdym obszarze produkcji żywności.

Podziekowania dla PE

EKOLOGICZNY SEGMENT SPOŻYWCZY, JAK CO ROKU, BĘDZIE SILNIE REPREZENTOWANY NA TARGACH FUTURE PRIVATE LABELS PRZEZ FIRMY NALEŻĄCE DO POLSKIEJ EKOLOGII.

Mrożone owoce i warzywa oferuje firma AGRAM S.A., w 100% polska firma handlowo-produkcyjna z 50 letnią tradycją. Surowiec do jej produktów stanowią ekologiczne płody z żyznych gleb Lubelszczyzny. HALA E STOISKO NR. 71
Na targach marek własnych zachęcamy handlowców do odwiedzenia stoiska firmy Złoto Polskie, producenta najwyższej jakości olejów tłoczonych na zimno, znanych pod marką 10-stopniowe. Firma posiada dodatkowe dwa brandy Olandię i Revitalen. Olandia - to marka innowacyjnych olejów rzepakowych tłoczonych z samych zarodków nasion rzepaku pozbawionych gorzkiej okrywy, a także jedynych w Polsce maceratów z ekologicznej oliwy z oliwek extra virgin z ekologicznymi ziołami i przyprawami. Revitalen - to marka posiadająca produkty do diety dr Budwig.
Zapraszamy do śledzenia kolejnych informacji na temat wystawców z Polskiej Ekologii którzy zaprezentują swoje najlepsze produkty ekologiczne, na Targach Future Private Labels, które odbędą się już 25-26 października w Kielcach.

Grupa Targi Kielce

targi kielce

chwyć byka za rogi

W czwartek 28.09.2017 zakończyły się targi Polagra w Poznaniu, Stowarzyszenie Polska Ekologia w Hali 7a na swoim stoisku gościło wielu producentów, warzyw i owoców ekologicznych, Zdzisław Czepiga, Maciej Rudżiks, Czesław Meus , Łukasz Kasprzyk przez cztery dni przygotowywali wiele potraw z ekologicznych warzyw i owoców , wypiekali ciasta z owocami liofilizowanymi oraz chleby z owocami i warzywami. Pokazy i degustacje odbywały się na oczach odwiedzających targi! Programy pokazów i degustacji odbyły się dzięki finansowani Funduszu promocji owoców i warzyw! Dziękujemy firmom które zaprezentowały się w gablotach naszego stoiska oraz dostarczyły surowców na pokazy kulinarne oraz degustacje! Wszystkie te firmy są członkami Polskiej Ekologii: Elena - owoce i warzywa ekologiczne liofilizowane, Korab Garden- producent soków i koncentratów ekologicznych z aronii, czarnej porzeczki, jabłek, Soki Aronia bio- Andrzej Chaicki, Bio Vege- warzywa świeże ekologiczne, Polskie Młyny- mąki ekologiczne, Złotopolskie- oleje ekologiczne, Babalscy- kasze, mąki, makarony ekologiczne, BioFood- skoki kwaszone ekologiczne, Eko przetwórstwo Janusz Bąk- czarny czosnek ekologiczny, Jasiołka- mięso ekologiczne do potraw warzywnych.

Polagra 2017

Nasi członkowie

BIOCERT

EKOGWARANCJA

BOŚ

Copyright © 2017 Copyright Polska Ekologia Rights Reserved.