Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
rodukt_041.jpg

Facebook Like Box

Bracia Rudziks
Michał Rudziks
Zakład Przetwórstwa Rolno-Spożywczego
06-445 Strzegowo
ul.Słowackiego 32
http://www.rudziks.pl/

Szanowni Państwo!
Jesteśmy firmą rodzinną sięgającą tradycjami 1992 roku. W produkcji wykorzystujemy stare tradycyjne receptury „babcine” – a produkujemy to za pomocą nowoczesnych technologii z wykorzystaniem komór szybkiego schładzania, pakujemy w systemie MAP.
Wszystko pod kontrolą technologów i systemu HACCP. Na potrzeby renomowanych Restauracji i Hoteli produkujemy wyroby ekskluzywne oparte na całkowicie Ręcznych, starych tradycyjnych metodach, które niosą za sobą niepowtarzalny smak. Do ich produkcji wykorzystujemy wyselekcjonowane, najwyższej jakości surowce. Dużym powodzeniem cieszą się nasze pierogi z dziczyzny (jeleń, dzik), różnego rodzaju pierogi z egzotycznymi farszami jak: szpinak, soczewica, łosoś, borowiki z szynką, pierogi z kaszą gryczaną, jagłami, tradycyjne kulebiaki, kluski, paszteciki „dopieszczone ręcznie”. Nasze surówki i sałatki mają niepowtarzalny smak.
Jesteśmy firmą kreatywną, mocno osadzoną na rynku.
„Bywamy i jesteśmy zapraszani” – Pałac Prezydencki, Bruksela – Przedstawicielstwo Rzeczpospolitej przy EU.
Uczestniczymy w licznych rautach organizowanych przez Ambasady i Ministerstwa oraz w spotkaniach branżowych-konkurs dań wigilijnych w Hotelu Europejskim.

W 2006 roku po próbach wprowadziliśmy wyroby ekologiczne. Surowce do tej produkcji pochodzą od wyselekcjonowanych dostawców, których produkcja znajduje się pod wnikliwą kontrolą urzędowego organu kontroli Ekologicznej i każdy z nich posiada certyfikat na sprzedawane produkty odnawiany, co 6 miesięcy.
Firma nasza znajduje się pod stałą kontrolą nadzoru ekologicznego.
Oczywiście posiadamy certyfikat nr PL -01-004269/06/01
Prezentowaliśmy nasze wyroby ekologiczne na Światowej wystawie Żywności Ekologicznej BIOFACH 2006 w Norymberdze 16-19.02.2006.
Uczestniczyliśmy też w prezentacji na podparyskiej giełdzie w Rungis.

 

 

 

 

 

 

 

Katalog produktów >>>

Nasi członkowie

BIOCERT

Polskie Towarzystwo Rybackie

BOŚ

ekogazeta_eu

Copyright © 2024 Copyright Polska Ekologia Rights Reserved.