Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
b_p005_1_4.jpg

Facebook Like Box

Na targach #BioFach w Norymberdze stoisko promujące Polską żywność ekologiczną cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem odwiedzających targi. Nasi kucharze Agnieszka, Renia i Mariusz przygotowywali dla wszystkich wystawców z Polski , flaczki, barszcz czerwony z uszkami, trispę z gulaszem, makaron z trispy z sosem grzybowym i wieprzowiną i wiele innych potraw, słodkości, serów, wędlin, warzyw, soków, coctaili itp. Częstowaliśmy pysznymi ekologicznymi potrawami również wszystkich odwiedzających targi oraz wystawców z różnych krajów z całego świata. Duża pomoc szczególnie przy wypiekach chleba, chałek i w pracach pomocniczych była ze strony podopiecznych Mariusza Bezaka z Zespół Szkół ZDZ w Kielcach. Dziękujemy Agnieszce za koordynację degustacji

 

W minioną sobotę w kampusie technicznym Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Krośnie odbyła się VI Konferencja Pszczelarzy, Ekologów i Leśników "Zielony Parasol".
Organizatorem konferencji było #StowarzyszeniePolskaEkologia, wydarzenie zostało Sfinansowane przez Fundusz Promocji Roślin Oleistych.
O wielu zagadnieniach związanych z ochroną pszczół mówili naukowcy i praktycy podczas VI Konferencji Pszczelarzy, Ekologów i Leśników "Zielony Parasol", która odbyła się w sobotę 17 lutego 2024 r. w auli Kampusu Technicznego Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Krośnie.
Na konferencję było zaproszonych wielu znamienitych gości i praktyków pszczelarzy.
Wydarzenie otworzył Pan Piotr Przytocki, prezydent Miasta Krosna, wskazując na "zielone" działania miasta, w tym również na akcenty współpracy z pszczelarzami. W imieniu uczelni przybyłych gości powitała dr hab. Barbara Krochmal-Marczak, prof. PANS, kierownik kierunku Produkcja i Bezpieczeństwo Żywności.
 
 

Czytaj więcej...

 

 

Serdecznie zapraszamy do śledzenia naszych relacji z najnowszych działań promocyjnych na  profilu www.facebook.com/ekologiapopolsku>>>

 

...

 

Załącznik >>>

 

...

 

Pobierz załącznik PDF >>>

 

...

Nasi członkowie

BIOCERT

Polskie Towarzystwo Rybackie

BOŚ

ekogazeta_eu

Copyright © 2024 Copyright Polska Ekologia Rights Reserved.