Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

Zapytanie ofertowe na realizacje zadania Wielofunduszowa Promocja Żywności Wysokiej Jakości z dnia 29.05.2023r

 Załącznik >>>

...

 

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty DOT: Zapytanie ofertowe na realizacje zadania Ogólnopolski konkurs dla piekarzy Master Baker 2023 z dnia 15. 05. 2023 r.

Załącznik >>>

...

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty DOT: ZAPYTANIE OFERTOWE dotyczące realizacji zadania: „Polska Wieprzowina! Smak, Jakość, Tradycja!” Warszawa, 19.05.2023 r.

 

Załącznik >>>

 

...

Kampanii Europejskiego Urzędu ds. Bezpieczeństwa Żywności (EFSA) promująca wiedzę na temat bezpiecznej żywności.

 

Załączniki >>>

EFSA Alergeny

 

EFSA Higiena żywności

 

...

Ogłoszenie z dnia 22.05.2023 o zmianie w Zapytaniu ofertowym dot. realizacji zadania „Polska Wieprzowina! Smak, Jakość, Tradycja!” z dnia 19.05.2023 r.

Załącznik >>>

...

 

Załącznik >>>

 

...

 
-Wydarzenie "Zboża na szlakach kilinarnych i w piekarniach rzemieślniczych" ma na celu spotkania z konsumentami , przekonanie , że spożywanie potraw, dań i przekąsek z produktów zbożowych ze szczególnym uwzględnienie kasz, pełnoziarnistego pieczywa oraz deserów, może być nie tylko smakowite , ale również służyć konsumentom na zdrowie. Projekt został sfinansowany przez Fundusz promocji ziarna zbóż i przetworów zbożowych! Eksperci w swoich wystąpieniach postarają się przekonać uczestników tego wydarzenia, jak ważna jest codzienna dieta z uwzględnieniem produktów zbożowych posiadających certyfikaty i oznaczenia systemów jakości .
 
zboża na szlakach 19 5 2023

Nasi członkowie

BIOCERT

Polskie Towarzystwo Rybackie

BOŚ

ekogazeta_eu

Copyright © 2023 Copyright Polska Ekologia Rights Reserved.