Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
aleronwieprzowymax.jpg

Facebook Like Box

Ministerstwo Rolnictwa przygotowuje projekty przepisów i ustaw które mają zdynamizować rozwój w ramach "Zielonego Ładu" zwiększenie powierzchni upraw rolnictwa ekologicznego do 25% z całego areału upraw naszego Polskiego rolnictwa. TVP w programie Magazynu Rolniczego zainicjowała nowy cykl programów , który przedstawia rolników ekologicznych prowadzących swoje gospodarstwa oraz przetwórstwo i sprzedaż w ramach RHD. Również w tym programie o nowych możliwościach i wsparciu finansowym dla rolników przechodzących na uprawy ekologiczne mówił Minister Rolnictwa Grzegorz Puda oraz pani Halina Szymańska Prezes ARiMR .

Ale w roli głównej wystąpił nasz kolega rolnik z Polskiej Ekologii Kazimierz Jachymski który prowadzi swoje gospodarstwo ekologiczne w woj. Kujawsko- Pomorskim razem z synem Kamilem. Ten filmik dedykujemy rolnikom aby przestawiali swoje gospodarstwa na ekologię. Rolnictwo Ekologiczne ma przyszłość, konsumenci są bardziej świadomi i chętnie kupują w dobrych cenach produkty bezpośrednio od rolników prowadzących działalność w ramach RHD.
 
Magazyn Rolniczy  
 
 
 
...

W najbliższą niedzielę 16 maja zapraszamy na XII edycję Festiwalu Beskidzkie Kociołki Nowa Formuła 🔥🔥
Będziemy promować polską wieprzowinę. Drużyny przygotują pyszne kociołki mięsne.
Dotarły do nas słuchy, że dla "Bezmięsnych" też będzie coś pysznego🍆🍅
Przyjadą ekipy spod Babiej Góry, z Pomorza, Słowacy, Węgrzy😁 Nie zabraknie drużyn z Bielska-Białej.
Będzie można zakupić również produkty ekologiczne od Stowarzyszenie Polska Ekologia.
Czekamy na Was w godzinach 9-16.

  Beskidzkie Kociołki

Start programu Wieprzowina Polska - W podróży przekąska. Degustacja. Podróżujący na trasie Gorlice - Jasło - Krosno - Dębica - Mielec - Warszawa z firmą przewozową Miś Krosno degustowali dzisiaj polską wieprzowinę w postaci pakietów degustacyjnych. Życzymy smacznej podróży 🙂 Akcja będzie powiększała zasięgi👍🚌😋👏
A dlaczego Polska Wieprzowina ?
 
 
Dowiecie się na stronie www.przekaskawpodrozy.pl
 
 
 
wieprzowina polska w podróży przekąska  
.....

Dnia 25. 04. 2021 r. odbyła się Konferencja prasowa w Krośnie dotycząca 47 Bieszczadzkiego Wyścigu Górskiego - Valvoline , o którym wczoraj pisaliśmy w specjalnym poście.

Zapraszamy miłośników motoryzacji do wysłuchania konferencji, na której organizator poinformuje o atrakcjach tego ciekawego wyścigu.


https://www.facebook.com/150016978433582/videos/904270743688097

 

Bieszczadzki Wyścig Górski | Facebook

 

Automobilklub Małopolski Krosno | Facebook

Załącznik PDF >>>

...

Stowarzyszenie Polska Ekologia czeka na odmrożenie naszej gospodarki.

Aktualnie działamy na Agro Bazarach w Gdańsku, Radomiu, Bielsku -Białej,

ale naszym celem jest zorganizowanie AgroBazarów w każdym dużym mieście.

Jeżeli chcesz być lokalnym koordynatorem Agro Bazaru zgłoś się do nas na mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serdecznie zapraszamy do współpracy !

 

Nasi członkowie

BIOCERT

Polskie Towarzystwo Rybackie

EKOGWARANCJA

BOŚ

Copyright © 2021 Copyright Polska Ekologia Rights Reserved.