Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
roduktypoziomojpg.jpg

Facebook Like Box

Smoker.com.pl


Smoker Cons-Med sp. z o.o
Narutowicza 42/1
81-436 Gdynia
Nip: 586-20-38-546
tel.: ( +48) 58 354 73 05
tel.kom.: (+ 48) 607 221 623
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

smoker logo www

 

smoker 12 www

prince www

 


 „SMOKER” – to marka urządzeń, służących do obróbki termicznej produktów spożywczych, charakteryzująca się tym, że źródło ognia (temperatury) jest poza częścią do grillowania, bbq  lub wędzarnią. Marka „SMOKER” powstała w 2000 roku.
 Pierwszymi produkowanymi urządzeniami były dwa modele grillo-wędzarni : „King”, oraz „Qeen”. W późniejszym okresie w wyniku naszych doświadczeń, praktyk wynikających z obsługi imprez, uczestnictwa w licznych konkursach, powstają inne modele dostosowane do potrzeb:  indywidualnych użytkowników są to:  WiKing I, WiKing II - 300, WiKing II – 400, Prince 300, 400, 500, KS-II-400, jak i do: pracy zarobkowej, obsługi masowych dużych imprez typu: Smoker, grille na lawetach Smoker I, Smoker II – 500,  Smoker II – 700,  Smoker K,  Smoker W 1.
Osiągnięcia:
W marcu 2004 roku  na targach GASTROEXPO  w Gdańsku, organizowanych przez Międzynarodowe Targi Gdańskie,  grillo-wędzarnia „Queen” marki „SMOKER” otrzymuje medal oraz zdobywa pierwsze miejsce  za najlepsze innowacyjne urządzenie do gastronomii.
W maju 2004 roku grillo-wędzarnia „King” marki „SMOKER”  wygrywa w konkursach na targach przetwórstwa i produktów żywnościowych Polfood, Mleczna Rewia, Ferma drobi,  organizowanych przez Międzynarodowe Targi Gdańskie. Zdobywa również Puchar w konkursie „ Mercurius Gedanensis” za wysoką jakość produktu w kategorii „Maszyny i urządzenia dla przemysłu żywnościowego”.
W 2005 roku grillo-wędzarnie z grupy SMOKER - „King” oraz „Queen” na targach Polfish organizowanych przez Międzynarodowe Targi Gdańskie, ponownie zdobywają najważniejsze wyróżnienie a mianowicie Puchar w konkursie Mercurius Gedanensis za wysoką jakość produktu.


Od 2000 roku grillo-wędzarnie  SMOKER uczestniczą we wszystkich ważniejszych imprezach związanych z grillowaniem, bbq. w kraju i za granicą. Używane są przez reprezentacje narodowe do treningów, wykorzystywane są również do obróbki termicznej w trakcie zawodów, mistrzostw.

Mistrzostwa Świata i Europy:
1. 2004 r. Mistrzostwa Europy ( WBQA ) – Talin – Estonia
2. 2005 r – Mistrzostwa Świata ( WBQA ) – Balaton – Węgry
3. 2006 r – Mistrzostwa Świata ( WBQA ) – Wrocław – Polska.
4. 2010 r – Mistrzostwa Świata - Bruksela – Belgia
5. 2011 r – Mistrzostwa Świata ( WBQA ) – Gronau – Niemcy.
6. 2012 r – Mistrzostwa Świata (WBQA ) – Torhout – Belgia.
7. 2012 r – Jack Daniels Mistrzostwa Świata (KBCS) – Lynchburg – USA.
8. 2013 r. – Jack Daniels Mistrzostwa Świata (KBCS) – Lynchburg – USA.
9. 2014 r – Mistrzostwa Europy (WBQA ) – Polska.

Imprezy Krajowe:
1. Eliminacje do Mistrzostw Polski BBQ – miasta w Polsce
2. Mistrzostwa Polski BBQ. – Szklarska Poręba
3. Sielawa – Stare Jabłonki
4. Kuchnia Polska Wczoraj i Dziś -  Pułtusk.
5. Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej – Stare Jabłonki
6.  Festiwal Smaku- Gruczno.
7. Mistrzostwa Polski w Podawaniu Baraniny – Ustroń.
8. Mistrzostwa Polski w Grillowaniu Amatorów – Czarna Woda.
„Smoker” posiada również swoją reprezentację oraz przedstawicieli, którzy zajmują się promowaniem polskich produktów : ryb, mięsa wołowego, mięsa wieprzowego. Po przez udział w licznych konkursach poznajemy i utrwalamy wiedzę dotyczącą grillowania, bbq, wędzenia. Kultywujemy i wdrażamy tradycyjne, regionalne produkty. Opracowujemy własne przepisy i receptury, które są nagradzane  licznymi wyróżnieniami  i nagrodami:

Nagrody i wyróżnienia:
1. Zajęcie ( I miejsca ) w finale VII Mistrzostw Polski  w Grillowaniu w kategorii profesjonaliści – Szklarska Poręba – 2005 r.
2. W 2005 r. przedstawiciele smoker uczestniczą w Mistrzostwach Świata BBQ na Węgrzech jako - Jury degustacyjne i techniczne – Leszek Kosarzecki.
3. Zajęcie ( I miejsca) w edycji regionalnej Festiwalu Kuchni Polskiej – Kuchnia Kaszubska – Kuźnica 05. Sierpień 2005 r.
4. W 2006 r. Przedstawiciele Smoker są uczestnikami Mistrzostw Świata wchodzą w skład Polskiej Reprezentacji Narodowej, która zdobywa w ogólnej klasyfikacji  (I miejsce ) Mistrzostwo Świata.
5. W 2010 roku. - udział w Mistrzostwach Świata BBQ w Belgii  jako Jury techniczne i degustacyjne - Leszek Kosarzecki.
6. W 2011 r. przedstawiciele grupy Smoker reprezentują Polskę na Mistrzostwach Świata  w Gronau - Niemcy
7. W 2012 r. Polska Reprezentacja Narodowa bierze udział w Mistrzostwach Świata (WBQA ) w Belgii. W składzie drużyny są przedstawiciele grupy Smoker.
8. W 2012 r oraz 2013 r. Przedstawiciel grupy Smoker – Leszek Kosarzecki jest w składzie Polskiej Reprezentacji Narodowej,  biorącej udział w Mistrzostwach Świata BBQ (KBCS) - odbywających się corocznie w Lynchburgu stanie Tenessee w USA.   W 2013 r. Reprezentacja zajmuje     ( I miejsce ), Mistrzostwo Świata w konkurencji sos BBQ.  Było to wydarzenie na miarę sensacji, ponieważ w historii istnienia konkursu   Jack Danielsa jeszcze żadna ekipa z Europy nie zdobyła ( I miejsca) w tej  konkurencji.
Poza produkcją i dystrybucją urządzeń marki „SMOKER” prowadzimy liczne aktywności  związane z obsługą tych urządzeń np. pokazy, szkolenia:
1. Z zakresu przygotowania produktów do grillowania, do bbq. oraz wędzenia – peklowanie, marynowanie.
2. Szkolimy również w zakresie obróbki termicznej w szczególności wędzenia różnymi metodami - na zimno, na ciepło, na gorąco, na gorąco z podpiekaniem.
3. Wdrażamy produkty do kart menu – receptury i praktyka w przygotowaniu.
4. Prowadzimy szkolenia w zakresie logistyki obsługi dużych imprez –czyli uczymy jak wydać dużą ilość porcji w jak najkrótszym czasie, wykorzystując minimalną niezbędną ilość osób do obsługi przy niskich kosztach.
   Dysponujemy sprzętem i urządzeniami, które pozwalają nam na obsługę dużych masowych imprez. Przeszkolona i doświadczona kadra w obsłudze urządzeń marki „smoker” jest w stanie w ciągu imprezy: 3 – 4 godzin, wydać   ok. 20 tys. porcji. – rekord – 43 tysiące porcji.

Do obsługi masowych imprez nie potrzebujemy zasilania elektrycznego, gazu, jedynie drewno opałowe. Pozwala to na przeprowadzenie imprez w trudnym terenie np. starówki miast, plaże, łąki, las.
Zaufali nam:
1. Imprezy integralne dla pracowników  firmy Lotos – 4 500 osób – hipodrom Sopot – wydano - 12 800 porcji.
2. Zjazd partii  P.O  w Gdańsku hala Ergoarena – 17 500 osób – cztery  grillo-wędzarnie typu Smoker.
3. Świętomięs – promocja polskiej wołowiny, wieprzowiny, drobiu  w trakcie  Jarmarku Dominikańskiego w Gdańsku –  wydano - 7 500 porcji.
4. Bednary k. Poznania – targi rolne – promocja wołowiny Z.M Biernacki- wydano - 8 000 porcji – steki, burgery. Na targach przebywało ok.  100 tys. osób.
5. Mistrzostwa Świata w siatkówce plażowej – Stare Jabłonki  itp.
To tylko kilka  przykładowych imprez. Urządzenia na lawetach smokery są funkcjonalne i mobilne te zalety  pozwalają na szybkie i swobodne  przemieszczanie się. Taka sytuacja umożliwia nam na sprawną, kompleksową obsługę imprez w  kraju jak i za granicą, otrzymujemy zlecenia z:  Holandii, Belgii, Niemiec, Kaliningradu, Litwy itp.
Oprócz kompleksowej organizacji imprez umożliwiamy wypożyczanie sprzętu do grillowania i wędzenia w następujących opcjach:
1. W opcji stacjonarnej pracy przez dłuższy czas – cena do uzgodnienia w zależności od rodzaju smokera, konieczne przeszkolenie w zakresie obsługi.
2. Opcja jednorazowe wypożyczenie na imprezę :  1 – 2 dni  w wersji z obsługą minimum 1 osoba może być więcej osób. Cena do uzgodnienia.

Reasumując „SMOKER”  to:
1. Produkcja urządzeń.
2. Dystrybucja urządzeń – prowadzimy dystrybucję w: Polsce,  Belgii, Niemcy
3. Szkolenia z zakresu obsługi urządzeń,
4. Szkolenia z zakresu przygotowania produktów do obróbki termicznej – peklowanie marynowanie.
5. Szkolenie z zakresu: wędzenia, obróbki termicznej metodą  bbq.
6. Kompleksowa organizacja imprez – rocznice, imprezy integracyjne z opcją nauki wędzenia, grillowania, urodziny imieniny, poprawiny itp.
7. Wypożyczanie sprzętu do wędzenia i grillowania.

  WiKing II 400 www

  Smoker II 700 www

 ...

Nasi członkowie

BIOCERT

Polskie Towarzystwo Rybackie

BOŚ

ekogazeta_eu

Copyright © 2024 Copyright Polska Ekologia Rights Reserved.