Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
z_z_l 640.jpg

Facebook Like Box

Robert Słodkowicz    

BIOVERI M.K

ul.Kościelna 10
95-100 Dąbrówka Wielka

 
Producent sezamków ekol.,dystrybucja surowców ekologicznych.

Firma „Bioveri” zajmuje się produkcją sezamek i batonów orzechowych od 15 lat. Do produkcji uzywane są cztery podstawowe skłądniki: Sezam, Cukier, Orzechy, Syrop. Wszystkie pochodzą z upraw rolnictwa ekologicznego, co oznacza, że ich produkcja wolna jest od wszelkich nawozów sztucznych i pestycydów oraz nie jest modyfikowana genetycznie. Żadne dodatki pochodzenia chemicznego nie są używane w całym procesie produkcyjnym. Oferowane przez nas produkty mają wyjątkowy smak i są zaliczane do zdrowej żywności.
Firma „Bioveri” w ciągu ostatnich lat zdobyła niezbędne doświadczenie w tej branży i stała się jedną z wiodących firm w Polsce. Nasze produkty są znane i cenione przez konsumentów w kraju i za granicą. Największym odbiorcą jest rynek niemiecki a w dalszej kolejności pozostałe kraje obecnej Unii Europejskiej.

Od 5 lat firma Bioveri zajmuje się także importem surowców, półproduktów ekologicznych dla innych polskich producentów jak i gotowych produktów BIO.

 

Nasi członkowie

BIOCERT

Polskie Towarzystwo Rybackie

BOŚ

ekogazeta_eu

Copyright © 2024 Copyright Polska Ekologia Rights Reserved.