Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
malczyk_web.jpg

Facebook Like Box

Kuchnia strażacka z ognistą wieprzowiną to program sfinansowany z Funduszu Promocji Mięsa Wieprzowego była jedną z wielu atrakcji dożynek w Różańcu. Bo po ciężkiej pracy musi być czas na wypoczynek i rozrywkę, a tak w niedzielę było w Różańcu. Warto również przytoczyć mądre słowa które wygłosił na Dożynkach Burmistrz Tarnogrodu Paweł Dec
-Dożynki to piękna tradycja, która stanowi ważny element polskiej kultury i naszej tożsamości. Dożynki to sposobność, aby podziękować za chleb, który trafia na nasze stoły. Podziękować Bogu i rolnikom za ich ciężką pracę, poświęcenie i służbę dobru wspólnemu. Dożynkowe wieńce i bochen świeżego chleba symbolizują sens pracy na roli i przypominają nam wszystkim, że żywność którą cieszymy się każdego dnia jest owocem ich codziennego trudu, zapobiegliwości i gospodarności - mówił burmistrz Paweł Dec.

Dożynki w Różańcu 2021

 
 

Kuchnia strażacka z ognistą wieprzowiną

 

Uroczysty pochód dożynkowy.

 

 

 

 

Nasi członkowie

BIOCERT

Polskie Towarzystwo Rybackie

EKOGWARANCJA

BOŚ

Copyright © 2021 Copyright Polska Ekologia Rights Reserved.