Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Przedstawiamy Państwu relację zdjęciową z wyjątkowych targów Summer Fancy Food Show które odbyły się w Nowym Jorku w dniach 25- 27 czerwca 2023😋🇪🇺🇵🇱🇮🇹🇺🇸. Targi były jednym z wydarzeń projektu #Organicity który realizują stowarzyszenia #stowarzyszeniepolskaekologia 🇵🇱 z Polski oraz #BioAgricoop 🇮🇹 z Włoch!
Organicity to projekt współfinansowany przez Komisję Europejską 🇪🇺, jego celem jest promowanie europejskich produktów z certyfikatem ekologicznym, które są zgodne z całym zestawem przepisów gwarantujących konsumentowi produkt najwyższej jakości. Proces certyfikacji gwarantuje wysokie standardy jakości, bezpieczeństwa i identyfikowalności dla całego procesu produkcyjnego, produkty ekologiczne są oznaczone zielonym listkiem z gwiazdkami. Na naszym stoisku nr. 323 w hali nr. 3
Przedstawiciele i eksperci projektu Organicity odbyli wiele spotkań z kupcami, dziennikarzami oraz konsumentami prezentując i umożliwiając zdegustowanie najlepszych europejskich produktów w 100% ekologicznych , certyfikowanych zgodnie z prawodawstwem UE 🇪🇺🇵🇱🇮🇹. Produkty wielu firm z Polski dzięki projektowi #Organicity znalazły się na półkach sklepowych w USA, Singapurze, Wietnamie. #Stowarzyszeniepolskaekologia ze swoim partnerem z Włoch #BioAgricoop kończy w tym roku projekt #Organicity dwoma wydarzeniami w USA i Singapurze, ale w ramach tego projektu będziemy gościć w Polsce kupców i biznesmenów z USA, Tajlandii, Wietnamu, Singapuru.

SUMMER FANCY FOOD GALLERY >>>

FANCY FOOD SHOW 2023 1

FANCY FOOD SHOW 2023 2

 

 

FANCY FOOD SHOW 2023 3   FANCY FOOD SHOW 2023 4

FANCY FOOD SHOW 2023 5

Nasi członkowie

BIOCERT

Polskie Towarzystwo Rybackie

BOŚ

ekogazeta_eu

Copyright © 2023 Copyright Polska Ekologia Rights Reserved.