Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
malczyk_web.jpg

Facebook Like Box

SPRÓBUJ PRODUKTÓW ORGANICZNYCH !
Miło nam będzie gościć kosumentów i importerów na naszym pierwszym w 2019 ORGANIC WEEK w Wietnamie.
Program Organic Week.

SEMINARIUM
28 LISTOPAD godz. 16 .00 -19 .00 The Reverie Saigon Hotel
ORGANICITY TASTE NATURE / BE EU ORGANIC
Europejskie standardy dla produkcji rolniczej i żywności wysokiej jakości: bezpieczeństwo i higiena produkcji , oznakowanie rejonu pochodzenia, produkcja tradycyjna i ekologiczna
MÓWCY:
• Dante Brandi, Konsul Generalny Włoch;
• Riccardo Cozzo, organic food expert BAC;
• Carla Gambini, Organicity’s PM.BAC
ORGANIC GALA DINNER
28 LISTOPAD godz. – 19.00 - 22.00 The Reverie Saigon Hotel
Menu skomponowane z produktów uczestników projektu Organicity
Wejście na Seminarium i Gala Dinner tylko za zaproszeniem, które można uzyskać kontaktując się na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.ORGANIC WEEK W PUNKTACH SPRZEDAŻY 28 LISTOPAD – 3 GRUDZIEŃ
Vincom Mega Mall
Thao Dien – 161, Xa Lo Ha Noi Street, Thao Dien Ward, District 2.
Znakomita okazja do zaprezentowania produktów ekologicznych klientom i zbudowanie relacji marketingowych poprzez wzrost świadomości o wartościach europejskiej certyfikacji.

 

HCMC – DEVELOPMENT AND INTEGRATION 2019
29 listopad – 1 grudzień w Nguyen Hue Street and Bach Dang Harbor Park area – District 1 Przedstawieciele Organicity zaprezentuja produkty uczestników projektu w czasiet The Cultural and Food Festival in the City Ho Chi Minh.
Zapraszamy konsumentów, importerów , dystrybutorów, dziennikarzy aby spróbowali europejskich ekologicznych produktów w czasie jednotygodniowego pokazu.

Będzie to świetną okazją do rozwoju relacji marketingowych poprzez zwiększenie świadomości wartości jakie przynosi europejska certyfikaja produktów ekologicznych.
The organic week to prawdziwe b2c i b2b wydzrzenie dedykowane rozwojowi kontaktów handlowych z najważniejszymi operatorami już poznanymi i zwiększenie możliwości zaistnienia na rynku dla uczestników projektu.
To też wspaniłały moment na kontakt z lokalnymi konsumentami, którzy już sa zainteresowani produktami ekologicznymi i z tymi , którzy chcą się dowiedzieć więcej.

...

Invitation Business Seminar Vietnam Nov 2019

Invitation Business Seminar Vietnam Nov 2019 1

Invitation Business Seminar Vietnam Nov 2019 2

 

 

Nasi członkowie

BIOCERT

Polskie Towarzystwo Rybackie

EKOGWARANCJA

BOŚ

Copyright © 2020 Copyright Polska Ekologia Rights Reserved.