Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
malczyk_web.jpg

Facebook Like Box

15 marca w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie o godzinie 9.00 rozpocznie się I Konferencja Pszczelarzy, Ekologów, Leśników „Zielony Parasol”. Jako pierwszy wystąpi prof. Zbigniew Kołtowski, wiceprezydent Polskiego Związku Pszczelarskiego, z tematem „Wpływ nasadzeń drzew i krzewów miododajnych na likwidację zanieczyszczeń powietrza w przestrzeni miejskiej”.

Wśród podejmowanych zagadnień znajdą się również takie jak „Patriotyzm lokalny – rozpoznawanie systemów jakości w Polsce”, który to wykład wygłosi Paweł Krajmas Prezes Stowarzyszenia „Polska Ekologia” oraz „Rola lasów w likwidacji zanieczyszczeń powietrza” autorstwa Mariusza Błasiaka z Dyrekcji Generalnej LP.

Pozostałe wystąpienia mają za zadanie podniesienie wiedzy pszczelarzy na temat ras pszczół rodzimych, a także roślin miododajnych i gospodarki pasiecznej na terenach leśnych oraz pokazanie symbiozy lasów z pszczołami.

Podczas konferencji odbędzie się kiermasz certyfikowanej żywności ekologicznej wysokiej jakości. Spotkanie ma charakter otwarty.

www.terazkrosno.pl/wydarzenia/23-kultura/4131-i-konferencja-pszczelarzy-ekologow-lesnikow-zielony-parasol

Nasi członkowie

BIOCERT

EKOGWARANCJA

BOŚ

Copyright © 2019 Copyright Polska Ekologia Rights Reserved.