Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
anner_small_strefa.jpg

Facebook Like Box

Stowarzyszenie Polska Ekologia bardzo aktywnie wspiera lokalne inicjatywy. Mieszkańcy Sędziszowa Małopolskiego w dniu dzisiejszym tłumnie odwiedzili nasze stoisko. Mistrz kucharski Adam Wałęga przygotował małą ucztę żywności ekologicznej. Była kiełbasa oraz kiszka z rożna od Jasiołki, chleb specjalnie wypieczony przez mistrza Czesława Meusa ze smalcem i ogóreczkami. Była prezentacja produktów członków Polskiej Ekologii.
Tegoroczne obchody święta 3 Maja w 226 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja w Sędziszowie Małopolskim były wyjątkowe. Po Mszy Święta w intencji Ojczyzny i mieszkańców w sędziszowskiej Farze, złożeniu wieńców przed pomnikiem ks. Jerzego Popiełuszki oraz tablicami przed Ratuszem, mieszkańcy mogli obejrzeć rekonstrukcję - widowisko historyczne przedstawiające wydarzenia wojenne z lat 1939-1943.

 

PE

3maja2

Nasi członkowie

BIOCERT

EKOGWARANCJA

BOŚ

Copyright © 2018 Copyright Polska Ekologia Rights Reserved.