Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wczoraj targi Bio Fach dobiegły końca. Na zakończenie dnia targowego nauczyciel mgr.inż. Mariusz Bezak wraz z uczniami Zespołu Szkół Gospodarczych w Rzeszowie oraz Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Kielcach zrobił ucztę słodkości, były słodkie chałki z kruszonką, bułeczki też z kruszonką oraz buchty drożdżowe z dodatkiem miodu, masła oraz świeżo mielonej mąki z orkiszu. Program promocji Polskiej żywności ekologicznej pod hasłem "Polish Organic" na długo pozostanie w pamięci "smakowej" odwiedzających stoisko Stowarzyszenia Polskiej Ekologii. Program był dofinansowany z Funduszy Promocji mięsa wieprzowego, wołowego, warzyw i owoców oraz zbóż i przetworów zbożowych. SMAKOWICIE ZAPRASZAMY za ROK !

Bio Fach 2020 1

Bio Fach 2020 2

Czytaj więcej...

W dniu wczorajszym w Hotelu w centrum Norymbergi , odbyła się uroczysta Gala organizowana przez Stowarzyszenie Polska Ekologia, która jest realizatorem programu "POLISH ORGANIC" dofinansowanego z Funduszy Promocji mięsa wieprzowego, wołowego, owoców i warzyw oraz zbóż i przetworów zbożowych.Gala została zorganizowana w celu nawiązania wspólpracy biznesowej. Galę zaszczcycił Wieceminister Rzyszard Kamiński z Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Zastępca Dyr.Generalnego Marcin Wroński z KOWR , Dyrektor Departamentu Promocji Jakości i Żywności w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi Michał Rzytki, byli również przedstawiciele zaprzyjaźnionych stowarzyszeń ekologicznych z Włoch , Rumunii, Mołdawii, Belgii . Na gali były obecne organizacje ekologiczne z polski będące uczestnikami targów Bio Fach i zrzeszeni w nich przedsiębiorcy. Po okolicznościowych wystąpieniach goście przystąpili do rozmów i degustacji polskich dań i deserów przygotowanych z produktów ekologicznych.

Gala Bio Fach 2020

Gala Bio Fach 2020

Czytaj więcej...

U nas dzisiaj w sobotę na stoisku Stowarzyszenia Polskiej Ekologii na targach Bio Fach w Norymberdze mimo, że jest to ostatni czwarty dzień targów dalej trwają degustacje i pokazy kulinarne , dzisiaj nauczyciele mgr. inż Beata Łuka z Zespołu Szkół Gospodarczych z Rzeszowa oraz mgr. inż. Mariusz Bezak z Zakładu Doskonalenia Zawodowego z Kilec przygotowali dla swoich podopiecznych menu które młodzież samodzielnie przygotowuje i częstuje naszych gości. Co dzisiaj młodzież serwuje: pierogi, "gzik" na ziemniaku w mundurkach ze świeżymi ziołami, żurek z bialą kiełbaską, jaja z kiełbasą na chlebie, chlebek ze smalcem i wędlinami Dziękujemy za Sfinansowanie Projektu przez Fundusze Promocji Mięsa wieprzowego, wołowego, owoców i warzyw oraz Zbóż i przetworów zbożowych bo dzięki Wam Świat i Europa dowiaduje się, że u nas jest ZAWSZE EKOLOGICZNIE i SMAKOWICIE !

Relacja >>>

Bio Fach 2020

  Bio Fach 2020

Czytaj więcej...

Dzisiaj w piątek 14,02,2020 w Norymberdze.
-Trzecia chwila nieuwagi jak mawia dr.Józef Sadkiewicz i mamy to , tłumy na stoisku Polskiej Ekologii zajadają się polską wieprzowiną, wołowiną, owocami, warzywami, chlebkiem , cebularzami świętokrzyskimi z serem innymi przetworami zbożowymi. Oraz podziwiają wypiek tradycyjnego polskiego chleba z dodatkiem świeżo mielonej mąki z orkisz. Smakowicie Zapraszamy na nasze STOISKO do NORYMBERGI NA BIO FACH

Relacja >>> https://www.facebook.com/ekologiapopolsku

Drugi dzień na targach Bio Fach w Norymberdze na stoisku Polskiej Ekologii był bardzo bogaty i smaczny w wydarzenia , aby nie narobić zamieszania podzielimy go na trzy etapy, etap pierwszy pyszności wieprzowe, wołowe, z warzywami przygotowywali nasi szefowie kuchni , drugi etap młodzież ze szkół ZSZG z Rzeszowa oraz ZDZ z Kielc , ale myślę, że najlepiej odda atmosferę i bogactwo dań relacja zdjęciowa Najważniejsze, że odwiedzającym nasze potrawy smakują, ale przypomnę, że program który realizujemy jest Finansowany z Funduszy Promocji Mięsa Wieprzowego, Wołowego, Owoców i Warzyw oraz Zbóż i Przetworów Zbożowych.

Więcej >>>

Nasi członkowie

BIOCERT

Polskie Towarzystwo Rybackie

BOŚ

ekogazeta_eu

Copyright © 2023 Copyright Polska Ekologia Rights Reserved.