Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
zynka_parz_520.jpg

Facebook Like Box

Dzisiaj zapraszamy na wirtualne zwiedzenie stoisk "Polskiej Ekologii" na targach #BioFach2023 w Norymberdze gdzie w dniach 14-17. 02
-#Stowarzyszeniepolskaekologia zrealizowało projekt promocji Polskiej żywności ekologicznej pod nazwą POLISH ORGANIC. Projekt został sfinansowany przez Fundusze Promocji #mięsawieprzowego, #mięsawołowego, #owocówiwarzyw, #mleka, #oleji, #zbóżiprzetworówzbożowych. Nasze stoisko pokazów kulinarnych i degustacji przez 4 dni wydało kilka tysięcy różnych dań,przekąsek, sałatek,ciasteczek, pączków, faworków ( przecież był tłuty czwartek), zup, gulaszy oraz serwowanany był pieczony prosiak z hodowli #Rasrodzimych rasy Puławskiej. "Gwiazdą" na stoisku degustacyjnym był znany z programów kulinarnych i wypieków chleba domowego Piotr Kucharski który w sposób perfekcyny wykonywał swoje wypieki chlebów i bułeczek, również przygotowując sałatki z pradawnych zbóż, owoców, grzybków marynowanych z różnymi sosami wzbudzał bardzo duże zainteresowanie, szczególnie w czasie serwowania tych smakołyków , informując konsumentów w sposób barwny techniki przygotowania oraz użyte składniki. Wszystkie surowce używane przez naszych mistrzów kulinarnych posiadały certyfikaty ekologiczne.
 
 
 
 
  Biofach 2023 9

Nasi członkowie

BIOCERT

Polskie Towarzystwo Rybackie

BOŚ

ekogazeta_eu

Copyright © 2024 Copyright Polska Ekologia Rights Reserved.