Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj postawiliśmy przedstawić niezwykłą firmę która jest członkiem #Stowarzyszeniapolskiejekologii, jest to #spółdzielniaproduktówrolnictwaekologicznego w Wołkowie nr. 13 o nazwie „Dolina Mogielnicy” w Wielkopolsce.
Prezesem zarządu w/w spóldzielni jest Roman Bartkowiak który wyznaje zasadę - „Trzeba zaprosić przyrodę do współpracy i odpowiednio dla naszych potrzeb tym współdziałaniem pokierować". Z PRZYRODĄ SIĘ NIE WALCZY, BO BARDZO ŁATWO MOŻNA PRZEGRAĆ!
Dlatego cały czas szukamy rozwiązań dających najwięcej korzyści. Aktualnie Spółdzielnia w Wołkowie ma do sprzedania następujące warzywa i zboża z certyfikatem ekologicznym:
Ziemniaki odmiany BellaRosa konsumocyjne i do sadzenia w ilości 800 ton, Orkisz bio 60 ton, Żyto bio 30 ton, Pszenica konsumpcyjna bio 60 ton, Gryka bio 30 ton, Proso bio 30 ton, Owies bio 30 ton.
Zaiteresowanym zakupem podaję kontakt na Romana Bartkowiaka nr. tel. 513 145 067 adres korespondencyjny: Wołkowo 13, 64-060 Wołkowo .
 
...

Nasi członkowie

BIOCERT

Polskie Towarzystwo Rybackie

BOŚ

ekogazeta_eu

Copyright © 2023 Copyright Polska Ekologia Rights Reserved.