Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Informujemy naszych członków oraz sympatyków, że 25 października 2022 roku w Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie w ramach porozumienia o współpracy pomiędzy Uniwersytetem a Ogólnopolskim Stowarzyszeniem Przetwórców i Producentów Produktów Ekologicznych „POLSKA EKOLOGIA” został utworzony Eko-HUB Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.
Eko-HUB będzie funkcjonował w strukturze Centrum Transferu Technologii UP w Lublinie. Zakres jego działalności dotyczyć będzie dwóch płaszczyzn: edukacyjnej i innowacyjno-gospodarczej.
W ramach działalności edukacyjnej organizowane będą szkolenia, warsztaty dla studentów, doktorantów i młodych naukowców z zakresu „świadomości biznesu” oraz rozwijania relacji naukowo-biznesowych we współpracy z podmiotami zewnętrznymi. Tworzone będą również sieci ‘networkingowe’ dla studentów, doktorantów, młodych naukowców i przedsiębiorców w celu pozyskania potencjalnych partnerów do współpracy naukowo-badawczej i biznesowej.
Natomiast w zakresie działalności innowacyjno-gospodarczej Eko-HUB będzie współpracował z podmiotami zewnętrznymi, w tym z partnerami zagranicznymi, w zakresie kreowania i realizacji działań proinnowacyjnych w szczególności o charakterze ekologicznym oraz tworzeniu wspólnych rozwiązań ekologicznych oraz pozyskiwaniu środków finansowych na realizację wspólnych projektów.
 
Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie
Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie

Nasi członkowie

BIOCERT

Polskie Towarzystwo Rybackie

BOŚ

ekogazeta_eu

Copyright © 2023 Copyright Polska Ekologia Rights Reserved.