Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
oczekwedzonymax.jpg

Facebook Like Box

NEWS👍
 
Nowości w naszym sklepie #PodkarpackieSmaki na Agrohurcie w Rzeszowie (ul. Lubelska 46 hala 2 box nr 20).
Zapraszamy w godz. 6.00-14.00 w dniach wtorek - piątek oraz w sobotę w godz. 6.00-13.00 (w poniedziałek hurtownia jest zamknięta).
 
Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów wprowadzamy do naszego sklepu produkty ekologiczne najwyższej jakości👍👍. Niedawno wprowadziliśmy produkty #PoskaRóża , Trispę z #MłynarzzMazur z #EkoZłotna, od jutra w sprzedaży będą ekologiczne oleje z firmy #Złotopolskie.
#Zlotopolskie to mała firma z wielką Misją😋👍
 
Sklep Podkarpackie Smaki
-Firma Złoto Polskie jest producentem najwyższej jakości olejów tłoczonych na zimno, znanych pod marką 10-stopniowe. Firma posiada dodatkowe dwa brandy Olandię i Revitalen. Olandia - to marka innowacyjnych olejów rzepakowych tłoczonych z samych zarodków nasion rzepaku pozbawionych gorzkiej okrywy, a także jedynych w Polsce maceratów z ekologicznej oliwy z oliwek extra virgin z ekologicznymi ziołami i przyprawami. Revitalen - to marka posiadająca produkty do diety dr Budwig. Na początek będziecie Państwo mogli nabyć Bio olej z zarodków rzepaku i zarodków kukurydzy o smaku masła, Bio olej uniwersalny, Bio olej do smażenia oraz Bio oliwa z oliwek. Jeżeli nasi klienci zaakceptują w/w oleje, to w następnej kolejności powiększymy ofertę olei smakowych, oraz z pestek dyni, słonecznikowy, z czarnuszki , lnianki
Dlaczego konsumenci powinni spożywać oleje roślinne możemy się dowiedzieć z opracowania uczonych z uniwersytetu Harvarda😋👍
W najnowszej piramidzie zdrowego żywienia opracowanej na Uniwersytecie Harvarda oleje trafiły do najszerzej zalecanych produktów spożywczych w codziennej diecie. Naukowcy uznali, że większość ludzi ma szerszy dostęp do dobrych olejów roślinnych niż do tłustych ryb morskich czy orzechów, które też są dobrym źródłem kwasów tłuszczowych.
50% produkcji firmy Złoto Polskie stanowią produkty ekologiczne. Produkty ekologiczne są wolne od środków chemicznych. W rolnictwie ekologicznym używanie nawozów chemicznych i pestycydów syntetycznych jest całkowicie zabronione. Nad przestrzeganiem tych przepisów prowadzi nadzór jednostka certyfikująca przeprowadzając drobiazgowe kontrole i rozliczenia produkcji.
Jakość olejów zimnotłoczonych uzależniona jest od wielu procesów technologicznych stosowanych w produkcji oraz dystrybucji ale przede wszystkim od jakości surowca. Firma Złoto Polskie zaopatruje się w nasiona roślin oleistych w certyfikowanych gospodarstwach ekologicznych, kładąc duży nacisk na jakość surowca użytego do produkcji. Jest to związane z tym, że olej zimnotłoczony przejmuje cechy oleju zawartego w nasionku użytym do produkcji. Wytłoczony olej nie jest już poddawany żadnym dodatkowym procesom produkcyjnym. Nic nie jest do niego dodawane ani nic nie jest redukowane. Stąd jego najbardziej naturalny charakter.
 
 

Nasi członkowie

BIOCERT

Polskie Towarzystwo Rybackie

BOŚ

ekogazeta_eu

Copyright © 2022 Copyright Polska Ekologia Rights Reserved.