Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
rada_web_2009_mini.jpg

Facebook Like Box

Stowarzyszenie Polska Ekologia Zaprasza na Bio Fach do Norymbergi. Polskie stoiska narodowe prezentują się wyśmienicie, a ekspozycje produktów robię olbrzymie wrażenie na zwiedzających. SMAKOWICIE ZAPRASZAMY !

Bio Fach 2020

 

Bio Fach 2020

Dzisiejszy dzień na stoisku Stowarzyszenia Polska Ekologia to początek czterodniowej prezentacji, pokazów, degustacji polskiej żywności ekologicznej . Projekt na Bio Fach 2020 w Norymberdze jest Sfinansowany z Funduszy Promocjii Mięsa Wieprzowego, Wołowego, Owoców i Warzyw oraz Zbóż i Przetworów Zbożowych. Odwiedzający targi są częstowanie przygotowanymi smakołykami przez naszych chefów kuchni oraz nauczycieli mgr. inż. Beatę Łukę z ZSZG w Rzeszowie i mgr.inż. Mariusza Bezaka z ZSZDZ z Kielc ze swoimi podopiecznymi. Na naszym stoisku jest smacznie, miło i CZEKAMY NA WAS !

 

 

Bio Fach 2020

Bio Fach 2020

Bio Fach 2020

 

  Bio FAch 2020

Bio Fach 2020  

Nasi członkowie

BIOCERT

Polskie Towarzystwo Rybackie

EKOGWARANCJA

BOŚ

Copyright © 2020 Copyright Polska Ekologia Rights Reserved.