Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
roduktypoziomojpg.jpg

Facebook Like Box

UWAGA NEWS !
-Witam dzisiaj nauczycieli oraz uczniów szkół średnich i zawodowych o profilu spożywczym. Informujemy, że Ogólnopolski Konkurs dla młodzieży z w/w szkół pod hasłem:„Zboża najwyższej jakości. Powrót do zbóż pradawnych” w drugiej edycji w tym roku się odbędzie👍 Finansowanie tego konkursu mamy zabezpieczone z Funduszu Promocji Ziarna Zbóż I Przetworów Zbożowych. Wprawdzie konkurs miał się rozpocząć w 2020 roku w miesiącach jesiennych, ale z uwagi na panujące obostrzenia związane z pandemią COVID-19 uniemożliwiły nam przeprowadzenie rywalizacji wśród młodzieży i wyłonienie finalistów drugiej edycji tego konkursu.
Aktualnie trwają jeszcze rozmowy ze szkołami w kilku województwach które chciałyby zorganizować u siebie eliminacje wojewódzkie . Na ten moment mamy zapewnienie, że eliminacje będą zorganizowane w województwach: Podkarpackim, Łódzkim, Podlaskim, Mazowieckim, Świętokrzyskim, oczekujemy na potwierdzenie ze szkół z woj. Kujawsko-Pomorskiego oraz ewentualnie szkół z Wielkopolski.. Zainteresowanie udziałem w w/w konkursie należy zgłaszać na mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .Uczestnicy poznają "nowe" Pradawne zboże- Pszenicę okrągłoziarnową ekologiczną, którą będą mogli odebrać do prób ze szkół w których się odbędą eliminacje ogólnopolskie.ZAPRASZAMY do KONKURSU. W załączeniu tego posta zamieszczamy krótki filmik z finału który się odbył w Podkarpackim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Boguchwale w 2018 roku👍

Zobacz film >>>  

 

Konkurs zboża pradawne

 

...

 

Nasi członkowie

BIOCERT

Polskie Towarzystwo Rybackie

EKOGWARANCJA

BOŚ

Copyright © 2021 Copyright Polska Ekologia Rights Reserved.