Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
archwiowy.jpg

Facebook Like Box

Podstawową misją Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Przetwórców i Producentów Produktów Ekologicznych „Polska Ekologia”, jest wspieranie swoich członków w dotarciu do konsumentów z produktami ekologicznymi oraz edukacja i popularyzacja żywności ekologicznej wśród konsumentów! Postanowiliśmy także działać w innym obszarze, realizować nowe zadania mające na celu szkolenie i przysposabianie osób z niepełnosprawnościami do różnych zawodów z branży spożywczej takich jak pomoc piekarza, cukiernika, kucharza, masarza i wielu innych.
Jako się rzekło od słów do czynów - nasz przedstawiciel mistrz piekarski Czesław Meus kilka tygodni temu prowadził warsztaty szkoleniowe w Piekarni należącej do Zakładu Aktywizacji Zawodowej w Juchowie w zakresie: Wypieki w eko piekarnictwie. NOWE TRENDY PRZYGOTOWYWANIA SUROWCÓW I MIESZANEK NA CHLEBY I CIASTA. Osoby biorące udział w tych warsztatach są zatrudnione w w/w zakładzie, ale istotne jest szczególnie to, że siedem osób biorących udział w tym szkoleniu jest osobami o różnym stopniu niepełnosprawności. Nasz przedstawiciel ma wieloletnie doświadczenie w szkoleniu oraz wdrażaniu technologii piekarniczej w oparciu o surowce z certyfikatem ekologicznym. Piszemy o tym ponieważ w naszym stowarzyszeniu mamy osoby które mają uprawnienia prowadzenia zajęć z osobami niepełnosprawnymi w w/w zawodach i niebawem, jak warunki pandemiczne pozwolą, będziemy chcieli realizować szkolenia i warsztaty mające na celu wsparcie aktywności zawodowej osób z niepełnosprawnościami.

 

Podziękowania od Fundacji

 

ZAZ Juchowo

  

  ZAZ Juchowo

ZAZ Juchowo

ZAZ Juchowo

 

Nasi członkowie

BIOCERT

Polskie Towarzystwo Rybackie

EKOGWARANCJA

BOŚ

Copyright © 2020 Copyright Polska Ekologia Rights Reserved.