Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
rada_web_2009_mini.jpg

Facebook Like Box

To projekt realizowany podczas XXIX Forum Ekonomicznego w Krynicy Zdrój, a także podczas targów TSLA Expo w Rzeszowie. Projekt skierowany był szczególnie do przedstawicieli władz Państwowych, wybitnych ekonomistów, profesorów, naukowców jak i przedstawicieli władz z całego świata, a także przedstawicieli sektora TSLA, na naszym Stoisko goście mieli możliwość spróbowania kilkunastu projektowych dań, a nasze hostessy dbały o to żeby każdy odwiedzający otrzymał przygotowany na potrzeby projektu folder, jak i podzielił się z nami Swoją opinią w postaci ankiety.

Oba wydarzenia były niezwykle prestiżowe, i cieszyły się wielką popularnością o czym może świadczyć fakt że tegoroczne forum w Krynicy odwiedziło aż 5,5 tys. Osób, a podczas wieczornej gali podczas TSLA Expo w Rzeszowie wydaliśmy ok. 2 tys. Porcji!!

Ponadto nasze stoisko odwiedził zarówno Minister Rolnictwa jak i premier Mateusz Morawiecki.

Projekt Finansowany był z Funduszu Promocji Mięsa Wieprzowego i Funduszu Promocji Owoców i Warzyw

Link do relacji na portalu Facebook:

Relacja z TSLA Expo:

https://www.facebook.com/ekologiapopolsku/posts/2243887345721548

Relacja z Forum Ekonomicznego w Krynicy:

 

https://www.facebook.com/ekologiapopolsku/posts/2173315112778772 Polska Pełna Smaku

 

Nasi członkowie

BIOCERT

Polskie Towarzystwo Rybackie

EKOGWARANCJA

BOŚ

Copyright © 2020 Copyright Polska Ekologia Rights Reserved.