Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
b_p002_0_4.jpg

Facebook Like Box

 

Jak co roku, Stowarzyszenie pojawiło się na targach BIOFACH 2020 w Norymberdze podczas których realizowało projekt pod hasłem ,,Polish Organic” Targi Biofach są największymi targami ekologicznymi w Europie i jednymi z największych na świecie, jest to więc idealna okazja do promocji naszych Polskich produktów na arenie międzynarodowej.

Na naszym stoisku goście poza skosztowaniem dań przygotowanych z mięsa Wieprzowego, Wołowego, Owoców, Warzyw i Przetworów Zbożowych, mieli możliwość porozmawiania z naszymi ekspertami odnośnie walorów ww. produktów, a także możliwościach współpracy, ponadto poza strefą restauracyjna była przygotowana specjalna strefa do rozmów B2B na której zaproszeni goście mogli odbywać rozmowy biznesowe.

Poza stoiskiem targowym, w ramach projektu zorganizowany został bankiet w hotelu Le Merdien Grand w Norymberdze, na którym swoją obecnością zaszczycił nas Wieceminister Rzyszard Kamiński z Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Zastępca Dyr.Generalnego Marcin Wroński z KOWR , Dyrektor Departamentu Promocji Jakości i Żywności w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi Michał Rzytki, byli również przedstawiciele zaprzyjaźnionych stowarzyszeń ekologicznych z Włoch , Rumunii, Mołdawii, Belgii.

Projekt był finansowany z Funduszu Promocji Mięsa Wieprzowego, Funduszu Promocji Mięsa Wołowego, Funduszu Promocji Owoców i Warzyw i Funduszu Promocji Ziarna Zbóż i Przetworów Zbożowych.

Obszerniejszą relację znajdą Państwo na naszym portalu Facebook, link poniżej:

https://www.facebook.com/pg/ekologiapopolsku/posts/?ref=page_internal

 

Bio Fach 2020

Nasi członkowie

BIOCERT

Polskie Towarzystwo Rybackie

EKOGWARANCJA

BOŚ

Copyright © 2020 Copyright Polska Ekologia Rights Reserved.