Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
rada_web_2009_mini.jpg

Facebook Like Box


Konkurs dla wszystkich profesjonalnych piekarzy i amatorów
Upiecz smaczny chleb – tak można streścić założenia nowego konkursu pt. „Master Baker 2019 – Bakepol”; chociaż nasuwa się trochę inaczej brzmiąca zachęta – „Upiecz prawdziwy chleb” lub „Pokaż, że potrafisz upiec najsmaczniejszy chleb”. Haseł może być wiele, ale cel jest jeden i jasny – zachęcić profesjonalistów i amatorów do zademonstrowania swoich umiejętności, a ujmując rzecz szerzej - chodzi o popularyzację wiedzy o dobrym chlebie i o jego legendarnym smaku, za którym tęsknią Polacy na obczyźnie. A owa znajomość smaku przekłada się na decyzje podczas codziennych zakupów.
Do udziału w rywalizacji zachęcają organizatorzy: Stowarzyszenie „Polska Ekologia” i Stowarzyszenie Rzemieślników Piekarstwa RP oraz Bakepol – Targi Przemysłu Piekarskiego i Cukierniczego. I właśnie podczas trwania tych targów 12-13 września 2019 r. w Krakowie nastąpi finał. Ale wcześniejszy etap to eliminacje i to drogą dostępną dla wszystkich bo korespondencyjną. Zgłoszenia a następnie opisy należy wysyłać od teraz do 15 sierpnia br.
Profesjonalni piekarze i amatorzy domowego wypieku mogą już wysyłać swoje zgłoszenia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i określić swoją grupę: ZAWODOWY lub AMATOR. Trzeba podać swoje dane osobiste, adres, telefon i email.
Warto pamiętać o zastrzeżeniach dotyczących zakazu stosowania wszelkich „polepszaczy” i komercyjnych przyśpieszaczy, słowem chodzi o metody rzemieślnicze, regionalne, tradycyjne.
Zasady finiszowania zostaną podane 23 sierpnia, ale już można powiedzieć o niemal ojcowskim zaopiekowaniu się uczestnikami, gdy dotrą do finału w Krakowie. No i rzecz bezcenna dla najlepszych, a mianowicie zdobycie tytułu MASTER BAKER 2019 ZAWODOWY – BAKEPOL lub MASTER BAKER 2019 AMATOR – BAKEPOL. Plus deszcz nagród rzeczowych.
Szczegóły na:


http://mistrzbranzy.pl/artykuly/pokaz/Piekarzu-Zglos-sie-do-nowego-konkursu-MASTER-BAKER-2019-BAKEPOL-4832.html

  konkurs logo piekarze MasterBakerLogo

Nasi członkowie

BIOCERT

Polskie Towarzystwo Rybackie

EKOGWARANCJA

BOŚ

Copyright © 2020 Copyright Polska Ekologia Rights Reserved.