Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
anner_small_strefa.jpg

Facebook Like Box

Smacznego, to pochodzi z Europy!

W dniach 28.05-01.06. 2019 r. w Tajlandii odbędzie się 17 edycja największych w regionie targów przemysłu spożywczego THAIFEX – World of Food Asia. Będziemy tam! Hala 6 stoisko 123.

Europejski program promocji “OrganiCity Taste the wellness of EU organic food” jest realizowany wspólnie przez Stowarzyszenie Polska Ekologia oraz BioAgiCoop - zrzeszenie producentów ekologicznych z Włoch. Program ma na celu zwiększenie poziomu świadomości, konkurencyjności, rozpoznawalności oraz zaufania do organicznej, certyfikowanej – oznaczonej logo „zielonego listka” żywności z Unii Europejskiej w USA i krajach Południowo - Wschodniej Azji. Punktem kulminacyjnym wydarzenia, w dniu 31 maja, będzie uroczysta kolacja w hotelu Eastin Grand w Bangkoku dla potencjalnych kontrahentów poznanych podczas targów i działań promocyjnych w Tajlandii. Poszczególne działania informacyjne i promocyjne skierowane są bezpośrednio do konsumentów, importerów, dystrybutorów oraz restauratorów oraz mają na celu stworzenie podwalin dla większej konsumpcji żywności ekologicznej. Jest to już drugi program który Stowarzyszenie Polska Ekologia realizuje w ramach promocji „Enjoy it’s from Europe”.

 

Nasi członkowie

BIOCERT

EKOGWARANCJA

BOŚ

Copyright © 2019 Copyright Polska Ekologia Rights Reserved.