Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
rodukt_041.jpg

Facebook Like Box

Już niebawem tj. we wtorek 21 listopada wyruszamy w Polskę z kolejną EKO-MISJĄ.
Tym razem, w ramach projektu Wybieram POLSKIE EKO pod bardzo sugestywnym hasłem „CODZIENNIE EKO – LOGICZNIE” będziemy zachęcali do świadomego i logicznego wyboru polskich produktów produkowanych w systemie produkcji ekologicznej.
W ramach projektu odwiedzimy między innymi 3 największe imprezy wystawienniczo kongresowe jakie będą miały miejsce w Polsce w ostatnich dwóch miesiącach tego roku:
Międzynarodowy kongres ekonomiczny Open Eyes Economy Summit w Krakowie
CAVALIADA Poznań 2018 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich
Międzynarodowe Targi Żywności Ekologicznej EKOGALA 2018 Rzeszów-Jasionka

Serdecznie zapraszamy, zarówno sympatyków jak również członków naszego Stowarzyszenia do odwiedzenia naszego stoiska targowego na jednej wyżej wymienionych imprez.

Całość naszych działań promocyjnych w ramach projektu Wybieram POLSKIE EKO „Codziennie EKO – LOGICZNIE” wspierają i finansują – za co serdecznie dziękujemy - fundusze zrzeszone w Krajowym Ośrodku Wsparcia Rolnictwa, w szczególności:
Fundusz Promocji Mięsa Wieprzowego
Fundusz Promocji Ziarna Zbóż i Przetworów Zbożowych
Fundusz Promocji Owoców i Warzyw

 

Z poważaniem
Prezes Stowarzyszenia Polska Ekologia
Paweł Krajmas

 

 

codziennie ekologicznie

Nasi członkowie

BIOCERT

EKOGWARANCJA

BOŚ

Copyright © 2019 Copyright Polska Ekologia Rights Reserved.