Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
oladaboczkowamax.jpg

Facebook Like Box

Polska Niepodległa Smakuje

Zamieściliśmy bardzo dużo informacji na naszym profilu FB na temat zakończonego Pikniku PDŻ oraz projektu sfinansowanego przez Fundusze Promocji mięsa wieprzowego, wołowego, drobiowego, owczego, mleka, owoców i warzyw pod hasłem "Niepodległa Polska Smakuje", który odbył się na Służewcu w Warszawie. Dzisiaj zamieszczamy Galerię Fotografii różnorodnych potraw przygotowanych z mięsa z systemów najwyższej jakości oznaczonej QAF, PQS, QMP. Potrawy były przygotowywane przez mistrzów z Polskiej Ekologii- Adama Wałęgę, Marcina Piotrowskiego, Zdzisława Czepigę przy współpracy Kuby Rudziksa, Łukasza Kasprzyka, Agnieszki Parzygnat oraz uczniów z Zespołu Szkół Gospodarczych z Rzeszowa. Nie będziemy opisywać poszczególnych potraw jedynie podamy, że mięsa użyte do przygotowania potraw były z wieprzowiny, wołowiny, drobiowe z indyka.

Polska Niepodległa Smakuje

Dziękujemy wszystkim odwiedzającym nasz Pawilon "Niepodległa Polska Smakuje" na Pikniku PDŻ w sobotę 16.06.2018 na Służewcu. Myślę, że potrawy które były serwowane bezpłatnie dla tysięcy odwiedzających nas były bardzo smaczne. Nasi mistrzowie przygotowali tradycyjne potrawy Polskie z okresu lat 20 i 30- tych. Informujemy, że Konkurs kulinarny dla uczniów z Techników o profilu gastronomicznym zakończył się ogłoszeniem wyników, rozdaniem Dyplomów oraz nagród które ufundowała Firma Stalgast w postaci woucherów na sprzęt kucharski! OGŁASZAMY WYNIKI KONKURSU: I-sze miejsce Klaudia Nahacz absolwentka Zespołu Szkół Gospodarczych w Rzeszowie, II- gie miejsce Filip Kalkowski uczeń I-szej Klasy Technikum Gastronomicznego w Krakowie ul. Zamojskiego, III-cie miejsce Michał Matwij uczeń Zespołu Szkół Gospodarczych z Rzeszowa

Było wiele atrakcji w pawilonie "Niepodległa Polska Smakuje". Jedną z wielu atrakcji był Konkurs Kulinarny uczniów ze Szkół o profilu Gastronomicznym. Młodzi "konkursowicze" przygotowywali różne potrawy! Jury pod kierownictwem Krzysztofa Zielińskiego miało "trudny orzech do zgryzienia",w określeniu zwycięzców, ponieważ młodzi adepci sztuki kulinarnej bardzo się postarali , przygotowując bardzo smaczne potrawy.

http://pytanienasniadanie.tvp.pl/ >>>

Polska Niepodległa Smakuje

Nasi członkowie

BIOCERT

EKOGWARANCJA

BOŚ

Copyright © 2019 Copyright Polska Ekologia Rights Reserved.