Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
oledwiczkawedzonamax.jpg

Facebook Like Box

EKOLOGICZNY SEGMENT SPOŻYWCZY, JAK CO ROKU, BĘDZIE SILNIE REPREZENTOWANY NA TARGACH FUTURE PRIVATE LABELS PRZEZ FIRMY NALEŻĄCE DO POLSKIEJ EKOLOGII.

Mrożone owoce i warzywa oferuje firma AGRAM S.A., w 100% polska firma handlowo-produkcyjna z 50 letnią tradycją. Surowiec do jej produktów stanowią ekologiczne płody z żyznych gleb Lubelszczyzny. HALA E STOISKO NR. 71
Na targach marek własnych zachęcamy handlowców do odwiedzenia stoiska firmy Złoto Polskie, producenta najwyższej jakości olejów tłoczonych na zimno, znanych pod marką 10-stopniowe. Firma posiada dodatkowe dwa brandy Olandię i Revitalen. Olandia - to marka innowacyjnych olejów rzepakowych tłoczonych z samych zarodków nasion rzepaku pozbawionych gorzkiej okrywy, a także jedynych w Polsce maceratów z ekologicznej oliwy z oliwek extra virgin z ekologicznymi ziołami i przyprawami. Revitalen - to marka posiadająca produkty do diety dr Budwig.
Zapraszamy do śledzenia kolejnych informacji na temat wystawców z Polskiej Ekologii którzy zaprezentują swoje najlepsze produkty ekologiczne, na Targach Future Private Labels, które odbędą się już 25-26 października w Kielcach.

Nasi członkowie

BIOCERT

EKOGWARANCJA

BOŚ

Copyright © 2018 Copyright Polska Ekologia Rights Reserved.