Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
anner_small_strefa.jpg

Facebook Like Box

EKOLOGICZNY SEGMENT SPOŻYWCZY, JAK CO ROKU, BĘDZIE SILNIE REPREZENTOWANY NA TARGACH FUTURE PRIVATE LABELS PRZEZ FIRMY NALEŻĄCE DO POLSKIEJ EKOLOGII.

Mrożone owoce i warzywa oferuje firma AGRAM S.A., w 100% polska firma handlowo-produkcyjna z 50 letnią tradycją. Surowiec do jej produktów stanowią ekologiczne płody z żyznych gleb Lubelszczyzny. HALA E STOISKO NR. 71
Na targach marek własnych zachęcamy handlowców do odwiedzenia stoiska firmy Złoto Polskie, producenta najwyższej jakości olejów tłoczonych na zimno, znanych pod marką 10-stopniowe. Firma posiada dodatkowe dwa brandy Olandię i Revitalen. Olandia - to marka innowacyjnych olejów rzepakowych tłoczonych z samych zarodków nasion rzepaku pozbawionych gorzkiej okrywy, a także jedynych w Polsce maceratów z ekologicznej oliwy z oliwek extra virgin z ekologicznymi ziołami i przyprawami. Revitalen - to marka posiadająca produkty do diety dr Budwig.
Zapraszamy do śledzenia kolejnych informacji na temat wystawców z Polskiej Ekologii którzy zaprezentują swoje najlepsze produkty ekologiczne, na Targach Future Private Labels, które odbędą się już 25-26 października w Kielcach.

Nasi członkowie

BIOCERT

EKOGWARANCJA

BOŚ

Copyright © 2019 Copyright Polska Ekologia Rights Reserved.