Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
aleronwieprzowymax.jpg

Facebook Like Box

Międzynarodowe Targi Żywności Ekologicznej i Naturalnej NATURA FOOD oraz Targi  Ekologicznego Stylu Życia beECO już po raz kolejny odbędą się w październiku (13-15) w Łodzi. To wiodące wydarzenie branży żywności ekologicznej, naturalnej i bioproduktów w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, skierowane do odbiorców branżowych, jak również osób, ukierunkowanych na styl eco.

Targi NATURA FOOD i beECO są doskonałą okazją do zaprezentowania oferty oraz obserwacji pojawiających się na rynku trendów i nowości, a także do nawiązania szerokich kontaktów biznesowych. W 2016 roku organizatorzy gościli blisko 370 wystawców oraz 12 tys. zwiedzających, a wśród nich m.in.: osoby związane z branżą ekologiczną (właściciele sklepów, zielarni, drogerii, aptek, restauracji, SPA, menadżerowie odpowiedzialni za zakupy w sieciach handlowych) oraz miłośnicy bioproduktów i ekologicznego stylu życia.

NATURA FOOD i beECO to nie tylko wystawa, to również najważniejsze wydarzenia dedykowane branży: Akademia Biokuriera (szkolenia przygotowane przez redakcję Biokuriera), BIObiznes Forum, Forum EKObranży (przygotowane przez redakcję EKOdostawcy), Forum Alergii (przygotowane przez wspólnie z redakcją Hipoalergicznu),  2 Ogólnopolskie Spotkanie Blogerów Kulinarnych oraz konkursy i pokazy.

Zachęcamy do udziału w roli WYSTAWCY oraz skorzystania z dodatkowych form promocji jakie przygotowaliśmy w tym roku dla Państwa:
•    możliwość zdobycia Złotego Medalu NATURA FOOD 2017 lub beECO 2017,
•    możliwość wsparcia w roli sponsora 2 Ogólnopolskiego Spotkania Blogerów Kulinarnych,
•    możliwość obrendowania przestrzeni wystawienniczej w celu szerszej wizualizacji marki,
•    możliwość zamieszczenia logo na Kuponach Rabatowych, które będą dołączane do biletów wstępu oraz przy rejestracji zaproszeń.
Szczegółowe informacje można otrzymać kontaktując się z Zespołem ds. organizacji Targów NATURA FOOD i beECO tel.: 42 639 0058; 42 632 69 86 oraz mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczegółowe informacje: www.naturafood.pl, www.beeco.com.pl

 

banerek 600x400

Nasi członkowie

BIOCERT

EKOGWARANCJA

BOŚ

Copyright © 2018 Copyright Polska Ekologia Rights Reserved.