Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
z_z_l 640.jpg

Facebook Like Box

W dniu 28 października w Sali Balowej Zamku Królewskiego w Warszawie odbyła się Gala Pereł Polskiej Gospodarki, na której wręczono wyróżnienia najsprawniejszym firmom na polskim rynku oraz wybitnym osobom i organizacjom za krzewienie polskich tradycji i dziedzictwa narodowego. Również Stowarzyszenie "Polska Ekologia" wręczyło wyróżnienia za wsparcie promocji ekologicznej żywności. Uczestnicy Gali po jej zakończeniu wzięli udział w uroczystym bankiecie przygotowanym przez nasze Stowarzyszenie.

Gala Pereł Polskiej Gospodarki

Podczas Gali Perły Polskiej Gospodarki w dniu 28.października,2016 na Zamku Królewskim w Warszawie ,organizowanej przez Redakcję „Polish Market ”  prezes stowarzyszenia „Polska Ekologia”Paweł Krajmas - tak jak w poprzednich latach -nagrodził za zasługi dla promocji ekologii i żywności ekologicznej aktywnych partnerów Stowarzyszenia:  Andrzeja Arendarskiego – prezesa KIG (nagrodę odebrał z-ca sekretarza generalnego Jerzy Bujok); Irenę Baran – dyrektora Zespołu Szkół Gospodarczych im. Mikołaja Spytka Ligęzy w Rzeszowie (nagrodę odebrała Beata Łuka – na zdjęciu);     prof. dr. hab. Zbigniewa Dolatowskiego  – z Katedry Technologii Mięsa i Zarządzania Jakością Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie; Franciszka Siegienia – właściciela firmy Elena Sp. z o.o.;  Michała Tabisza – byłego dyrektora Dep.  Promocji i Współpracy Gospodarczej Urzędu Marszałkowskiego woj. Podkarpackiego, obecnie prezesa  Spółki Port Lotniczy Rzeszów – Jasionka; nieobecnego Zbigniewa Nowaka – przewodniczącego Krajowej Rady Rzeźników i Wędliniarzy RP.

 

Perły Polskiej Gospodarki

...

 

Nasi członkowie

BIOCERT

EKOGWARANCJA

BOŚ

Copyright © 2018 Copyright Polska Ekologia Rights Reserved.