Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
oledwiczkawedzonamax.jpg

Facebook Like Box

Bardzo wysoka frekwencja, zadowoleni Wystawcy, zachwyceni goście targowi różnorodną i ciekawą ofertą oraz nowe kontakty biznesowe – tak w skrócie można podsumować 5 edycję targów EKOstyl 2017 – Zdrowej żywności, Stylu życia i Ekorodziny, które zakończyły się w minioną niedzielę.
Targi EKOstyl to nie tylko stoiska, ale również doskonała okazja do poszerzenia wiedzy, czemu służyły liczne wykłady, prelekcje i warsztaty. Osoby chcące pogłębić swą wiedzę na temat profilaktyki zdrowotnej, umiejętności zdrowego gotowania chętnie korzystały z takiej możliwości.
Tłumy gromadziły się w Strefie Kulinarnej, gdzie uznane autorytety kucharskie przeprowadzały pokazy przyrządzania różnych ciekawych potraw i smakołyków kuchni bałkańskiej, włoskiej i słowackiej. Gościem specjalnym był pan Robert Makłowicz promujący kuchnię dalmacką. Wszystkie te specjały można było od razu pokosztować.
Dużym wsparciem merytorycznym był patronat branżowy Stowarzyszenia Polska Ekologia.
W organizowanym po raz pierwszy w Konkursie o EKO Kryształ , siedem firm zdobyło nagrody, które będą im pomagały w promocji marki.
Małe pociechy mogły mile spędzić czas, gdy rodzice dokonywali zakupów, w Eko Farmie targowym przedszkolu.
Wszystko to prowadzi do jednej konkluzji – takie wydarzenia są bardzo potrzebne, a świadomość społeczeństwa w zakresie zdrowego odżywiania i zdrowego stylu życia jest co raz większa.
Organizatorem targów było Biuro Promocji i Wystaw Astra, które zaprasza na przyszłoroczną, 6 edycję targów EKOstyl, które odbędą się w dniach 23 – 25 listopada 2018 roku w Bielsku – Białej,

źródło:  www.targibielskie.pl

Targi Eko Styl

 

Nasi członkowie

BIOCERT

EKOGWARANCJA

BOŚ

Copyright © 2018 Copyright Polska Ekologia Rights Reserved.